США закликали Каддафі визнати поразку і здатися

НовиниПолітика    24.08.2011 - 02:55

Адміністрація США, після оголошення про взяття резиденції Муаммара Каддафі в Тріполі, випустила заяву, в якій закликає лідера Джамахірії визнати поразку і припинити будь-який опір бойовикам повстанців.

Леон Панетта - міністр оборони США - 23 серпня 2011 р. заявив, що супротивники Каддафі вже домоглися значних успіхів, також він висловив надію на швидке завершення операції НАТО в Лівії. Виступаючи перед офіцерами в Училищі додаткової підготовки ВМС в м.Монтерей шт.Калифорнія, він підкреслив роль НАТО в операції проти режиму Каддафі, назвавши її ключовою.

Разом з тим, в заяві державного департаменту США, поширеній 23 серпня, говориться, що полковник Каддафі повинен визнати падіння режиму, який тримався 42 роки. У ньому також йдеться про швидке надання в розпорядження Перехідної національної ради суми від 1 до 1,5 млрд дол., яка до недавнього часу перебувала в США на рахунках лівійського уряду.

Починаючи з 21 серпня йдуть бої за столиці Лівії м.Тріполі, на даний момент відомо, що повстанці захопили резиденцію Каддафі, проте точної інформації про його долю не має жодна сторона конфлікту.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top