США направили літаки для захисту своїх військових від атак у Сирії

НовиниНадзвичайні події    20.08.2016 - 09:19
Фото: ВПС США
Фото: ВПС США

Американські сили були дислоковані з району, який бомбардувався, у безпечне місце

Очолювана Сполученими Штатами коаліція, яка веде бойові дії проти "Ісламської держави" на території Іраку та Сирії, направила свої літаки в район сирійського міста Ель-Хасака, щоб захистити американських військових радників, які тренують сили самооборони курдів, від атак сирійських бомбардувальників. Про це повідомляє DW.

Раніше речник Пентагону Джефф Девіс заявив, що напередодні два сирійські бомбардувальники СУ-24 завдали ударів по районах неподалік міста Ель-Хасака, де під керівництвом спеціальних військових радників США проходять навчання курдських загонів народної самооборони.

Коаліція спрямувала на місце інциденту свої військові літаки для перехоплення сирійських СУ-24, проте до того моменту вони вже залишили район.

За словами Девіса, Пентагон з усією серйозністю розглядає всі випадки, які становлять загрозу силам коаліції, і попередив, що вони мають "невід'ємне право на самооборону".


"Ми забезпечимо безпеку сил коаліції, а сирійському режиму буде наполегливо рекомендовано не робити кроків, які могли б наразити наші сили на ризик", - наголосив речник Пентагону.

Він повідомив, що наземні сили США намагались зв'язатись із пілотами літаків, проте ті не відповідали. Пізніше командування коаліції зв'язалось із російською стороною, яка теж бере участь у бомбардуваннях у Сирії на стороні режиму Башара Асада, проте росіяни запевнили, що літаки були сирійськими.

"Це дуже дивно - раніше сирійський режим не здійснював таких дій щодо загонів народної самооборони курдів", - сказав Девіс.

Він також додав, що американські сили були дислоковані з району, який бомбардувався, у безпечне місце. Про постраждалих внаслідок бомбардувань не повідомляється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Сирії нанесла авіаудари по сухопутних військах США.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top