США скличуть Радбез ООН через протести в Ірані

НовиниНадзвичайні події    02.01.2018 - 23:11
Фото: США (tweeter.com/radiosvoboda)
Фото: США (tweeter.com/radiosvoboda)

Екстрені засідання відбудуться в найближчі дні

Сполучені Штати Америки (США) скликають екстрене засідання Ради безпеки ООН і Ради ООН з прав людини у зв'язку з масовими протестами в Ірані. Про це повідомляє AP.

Також повідомляється, що засідання відбуватимуться найближчим часом. Представник США зазначила, що Вашингтон "аплодує відвазі іранського народу" і що в Ірані зараз під ударом мир, безпека і свобода.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ірані не менше 450 осіб затримано у суботу в столиці країни Тегерані у зв'язку з масовими протестами і страйками.

В ніч на вівторок не менше 9 людей загинули в результаті заворушень в іранській провінції Ісфахан. Загальне ж число жертв за шість днів протестів вже досягло 20 осіб.

Так, в Ірані кілька днів вже проходять антиурядові акції протесту. Демонстрації почалися минулого тижня. Учасники акцій протестують проти складної економічної ситуації, а також проти керівництва країни.

Тим часом президент Ірану Хасан Рухані закликав співвітчизників до спокою. Влада Ірану заблокувала доступ до додатка Instagram і месенджеру Telegram на тлі акцій протесту населення.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top