ru ua

США інвестували в успіх України понад 2 млрд доларів, - Держдеп

США інвестували в успіх України понад 2 млрд доларів, - Держдеп Фото: Джон Салліван (ua.usembassy.gov)

У Держдепі США назвали боротьбу з корупцією одним із завдань України

Сполучені Штати Америки інвестували в успіх України понад 2 млрд доларів. Про це на виступі в академії Міністерства закордонних справ України заявив заступник держсекретаря США Джон Салліван, передає прес-служба посольства США в Україні.

"Вільна і економічно успішна Україна є одним з найбільших страхів Кремля - і це найбільша надія українського народу. США інвестували в успіх України, надавши допомогу більш ніж на 2 мільярди доларів для досягнення цієї мети", - зазначив Салліван.

За його словами, США підтримують Україну в зв'язку з тим, що вона володіє великим невикористаним потенціалом. Крім того, він підкреслив, що боротьба з корупцією в Україні не менш важлива, ніж протидія російській агресії.

"Ці дві боротьби - дві сторони однієї й тієї ж монети. Пріоритет обох є питанням національної безпеки. Для України вкрай важливо прагнути до глибокої, всеохоплюючої та своєчасної реформи", - додав Салліван.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко домовився із заступником секретаря Держдепу продовжити санкції проти Росії. Крім того, сторони обговорили ситуацію на Донбасі, а також подальші кроки в рамках мирного врегулювання. Зокрема, сторони обмінялися думками з питання розміщення ефективної миротворчої місії ООН на Донбасі.