У США тривають переговори про постачання вугілля в Україну, - експерт

П'ятниця 03 лютого 2017 21:29
У США тривають переговори про постачання вугілля в Україну, - експерт
Фото: Віталій Кропачов

Кропачов розповів про переговори про постачання вугілля

Україна та США розпочали переговори щодо альтернативи постачанню вугілля з окупованих територій. Про це в коментарі NewsOne сказав експерт з енергоринку Віталій Кропачов, який бере участь в переговорах.

Він зазначив, що проведені зустрічі з керівниками Міністерства енергетики США, після яких було прийнято рішення створити робочу групу, яка запропонує альтернативні варіанти.

"Обговорювався варіант американського вугілля з тривалим контрактом з дисконтом, щоб ця ціна задовольняла українських споживачів і генеруючі компанії як приватні, так і державні... Це може бути поставка з Річардс-Бей південноафриканського. Сьогодні були запропоновані різні можливості цінового діапазону для нашої країни", - сказав Кропачов.

Експерт додав, що мова йшла про антрацитну групу, оскільки вугілля марки Г (газова група, яка видобувається на підконтрольній території Україні) на даний момент вистачає.

Кропачов підкреслив, що в робочу групу з американської сторони увійдуть ті люди, які в 2014 році працювали в енергетичній галузі України.

"З нашої сторони на рівні міністерства будуть як приватні структури, які працюють в галузі енергетики, так і керівники генерацій", - підкреслив експерт.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся