Серед торгових партнерів України Казахстан посідає 2-е місце по СНД і 4-е в цілому, - В.Цушко

Вівторок 14 вересня 2010 16:49

Серед торгових партнерів України Республіка Казахстан за даними 2009 р. посідає 2-е місце серед країн СНД і 4-е - серед усіх торгових країн-партнерів України. Про це на українсько-казахстанському бізнес-форумі заявив міністр економіки України Василь Цушко, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами В.Цушка, за січень-червень 2010 р. зовнішньоторговельний оборот товарами та послугами України з республікою Казахстан становив 956,4 млн дол. Позитивне сальдо становить 273,3 млн дол. Основними статтями експорту за цей період в Казахстан залишаються: продукція машинобудування - 40%, агропромислового комплексу - 24,2%, металургійної промисловості - 16%, хімічної промисловості - 8,8%.
"Як відомо, Республіка Казахстан подала заявку на вступ СОТ. Ми зробимо все можливе, щоб цей шлях наш партнер - Республіка Казахстан - подолала безболісно", - заявив голова УСПП Анатолій Кінах.
Слова А.Кінаха підтримав і В.Цушко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся