ua en ru

Серед загиблих учасників Євромайдану залишається не встановленою особистість тільки однієї людини, - ГПУ

Серед загиблих цієї зими учасників Євромайдану в Києві залишається не встановленою особистість тільки однієї людини.

Серед загиблих цієї зими учасників Євромайдану в Києві залишається не встановленою особистість тільки однієї людини. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

"У зв'язку з розслідуванням зазначених фактів в даний час допитані 832 особи, проведено 202 огляди місць події, одягу, речей, відео і т.д. З очевидцями 19 вбивств проведені слідчі експерименти на місцях їх здійснення. В даний час залишається невстановленим і не ідентифікованої тільки одна особа загиблого з Будинку профспілок України", - йдеться в повідомленні.

У ГПУ повідомили, що вже призначені 145 судово-медичних експертиз, 131 судово-балістичну експертиз, 45 цитологічних експертиз, 5 комплексних медико-криміналістичних, комісійна судово-балістична експертиз снайперських гвинтівок УДО, 3 ДНК експертизи, 7 фототехнічних, вибухо-технічна, судово-медико-біологічна, пожежно-технічна.

Призначені та проводяться балістичні експертизи зброї (в тому числі снайперського), яке було задіяно усіма спецпідрозділами правоохоронних органів.

Допитано в якості потерпілих 70 представників загиблих, 96 потерпілих, яким завдано вогнепальні поранення та інші тілесні ушкодження.