Довідку про доходи в Дніпропетровській обл. можна замовити Пенсійного фонду через Інтернет, - Резніченко

У Дніпропетровській області введена ще одна електронна послуга для населення, з допомогою якої довідку про доходи для пенсіонерів можна отримати через Інтернет. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

Зокрема, портал iGov дозволяє оформити документ через Інтернет. Зараз ця онлайн послуга діє тільки в Дніпропетровській області, але в майбутньому її планують зробити доступною для всієї країни.

"Ми поступово розширюємо перелік адміністративних послуг, які можна отримати дистанційно. Тепер ходити в Пенсійній фонд особисто і стояти в чергах за довідками не потрібно. Сьогодні тисячі пенсіонерів області мають можливість, не виходячи з дому, замовити Пенсійному фонду довідку про доходи через Інтернет. В першу чергу, в електронний формат ми переводимо найбільш популярні у населення послуги", - зазначив Резніченко.

Довідка про доходи необхідна пенсіонерам для оформлення пільг або призначення матеріальної допомоги. Це перша соціальна послуга, яку житель Дніпропетровської області може отримати, не виходячи з квартири. Документи замовляються по Інтернету через сайт iGov. Після отримання заявки працівники "Укрпошти" пересилають її у відповідне управління Пенсійного фонду. Звідти вже готову довідку відправляють на адресу громадянина, який подав заявку.

Оплатити послугу також можна через Інтернет. Це означає, що більше не потрібно стояти в черзі в касу банку для отримання паперові довідки про оплату послуги і потім особисто відносити її в держустанову. Тепер все набагато зручніше і простіше: система "бачить" оплату автоматично.

"Очільник області поставив завдання повністю перевести адміністративні послуги в Дніпропетровському регіоні в режим електронного доступу. Наша нова послуга спроектована таким чином, що людині в Пенсійний фонд, по суті, ходити не навіщо. Це зручно для жителів області - не потрібно по десять разів бігати в різні інстанції і вистоювати черги. А ще - це нівелює корупційну складову при оформленні документів. Зараз через портал iGov можна отримати понад 20 державних послуг, а в найближчому майбутньому ми плануємо запустити ще 45", - зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Дмитро Дубілет.

На сьогодні через інтернет-портал https://igov.org.ua жителі Дніпропетровської області можуть зареєструвати автомобіль і отримати довідку про несудимість.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся