Спиртову галузь врятує тільки приватизація, - М.Присяжнюк

Спиртову галузь врятує тільки приватизація. Таку думку в коментарі «Дзеркалу тижня» висловив міністр аграрної промисловості України Микола Присяжнюк.
«Впевнений, що майбутнє спиртової промисловості тільки у роздержавленні. Давайте дивитися правді в очі - на наші старі заводи інвестор не прийде. Як би цинічно це не звучало, єдиний спосіб врятувати спиртову галузь - це приватизація. Виробництво повинно бути зосереджено в руках бізнесу», - сказав він.
Міністр зазначив, що «держава повинна отримувати податки і виконувати контрольні функції в тісній взаємодії з асоціаціями виробників». «Тому постанова Кабміну про реорганізацію «Укрспирту» - це перший крок до роздержавлення галузі», - підкреслив він.
За словами міністра, найближчими завданнями повинні стати підготовка законопроекту про умови приватизації підприємств спиртової галузі та законопроекту про регулювання продажу алкогольної продукції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся