ru ua

Врятувати гривню від обвалу після виборів можуть лише антикризові заходи "Опозиційного блоку", - Вілкул

Врятувати гривню від обвалу до 25 грн/дол. після парламентської виборів може лише реалізація антикризових заходів партії "Опозиційний блок". Про це у Дніпропетровську під час зустрічі з металургами заявив один з лідерів "Опозиційного блоку", екс-віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

"Для знищення економіки промислових регіонів влада цілеспрямовано перенаправляє за кордон гроші, які українські підприємства раніше платили вітчизняним постачальникам. Зокрема, кокс, вапно та вогнетриви меткомбінати змушені тепер купувати за валюту у іноземних компаній. Аналогічна історія і з вугіллям, який тепер завозять з Африки. "Опозиційний блок" у новій Верховній Раді скасує закони і постанови, які прийняла ця влада, щоб знищити вітчизняну промисловість і позбавити робочих місць людей праці. Після виборів, якщо "Опозиційний блок" не почне реалізовувати пакет антикризових заходів, то влада обвалить національну валюту до 25 гривень за долар", - заявив Вілкул.

За його словами, в цьому році з-за непрофесійної політики цієї влади на меткомбінатах істотно скорочується виробництво, причиною чого є відсутність замовлень на сталь на інших заводах, які виробляють безшовні труби і ж/д колеса. Як повідомляє діяч "Опозиційного блоку", станом на сьогоднішній день повністю зупинені всі великі вагонобудівні заводи: "Азовмаш", Стахановський, Крюківський і Попасянский вагонобудівний.

"Через організовану урядом торгову війну з Митним союзом на 20% знизилося виробництво труб. Уряд також створив проблеми і з забезпеченням виробництва основними матеріалами. Зокрема, кокс, вапно та вогнетриви доводиться закуповувати за кордоном з-за того, що не відновлені підприємства на Донбасі", - обурюється Вілкул.

"У нас є конкретна програма відновлення промисловості України. В "Опозиційному блоці об'єдналися промисловці і виробничники, які знають, як піднімати підприємства з колін, як залучати інвестиції, налагоджувати складні промислові процеси. Ці вибори - вирішальні. Промисловим регіонам потрібні свої люди в парламенті, інакше людей праці нікому буде захистити", - резюмував екс-віце-прем'єр.