ua ru

Врятована після вибуху будинку в Миколаєві підтвердила, що в її квартирі був витік газу, - МВС

Врятована після вибуху житлового будинку в Миколаєві підтвердила, що саме в її квартирі була несанкціонована витік газу.

Врятована після вибуху житлового будинку в Миколаєві підтвердила, що саме в її квартирі був несанкціонований витік газу. Про це журналістам повідомив в.о. начальника слідчого відділу УМВС України в Миколаївській області Олександр Савченко, передають "НікВєсти".

Він також підтвердив достовірність повідомлення про самогубство одного з мешканців багатоповерхівки, відправленого його знайомим напередодні вибуху.

Савченко повідомив, що версія слідства про самогубство, озвучена раніше, залишається актуальною та розглядається як основна. Результати експертиз не дозволяють спростувати цю версію. Він також додав, що наслідком розглядаються й інші версії, за яких аналізується як працювала аварійна газова служба.

Крім того, Савченко підтвердив, що один з мешканців будинку дійсно викликав газовиків до вибуху, причому вони прибули на місце за 7 хвилин замість нормативних 40.

Начальник слідчого відділу зазначив, що питання про причини вибуху буде вирішаться після закінчення аварійно-рятувальних робіт.