ru ua

Радник глави МВС Ківа заявив, що очолив Соцпартію

Радник глави МВС Ківа заявив, що очолив Соцпартію Фото: Ілля Ківа (скріншот із відеозвернення)

Відповідне рішення, за його словами, ухвалено на з'їзді партії

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Ківа заявив, що очолив Соціалістичну партію України. Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Я вирiшив очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій із найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з'їзді партії", - йдеться у відеозверненні Ківи в соцмережі.

На думку радника глави МВС, саме політичними засобами можна "вдосконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя робітників, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини".

"Найближчим часом СПУ поверне собі передові позиції на українському політичному полі, стане важливим інструментом змін у країні. Ми захистимо право народу на гідне і безпечне життя. А всі мої колеги і соратники, як на фронті, так і в системі МВС, можуть розраховувати на мою всебічну підтримку", - пообіцяв Ківа.

Шановні співвітчизники! Я прийняв рiшення очолити Соціалістичну партію України. Це одна з найбільш відомих українських партій з найдовшою партійною історією. Відповідне рішення було щойно ухвалене на з'їзді партії. Чому я роблю цей крок? Я впевнений, що саме політичними засобами можна восконалювати й реформувати державний апарат, полегшувати життя трудящих, відновлювати соціальну справедливість, подолати владу олігархів, укріпити обороноздатність нашої Батьківщини. Що чекає на партію далі? Найближчим часом СПУ поверне собі передові позиції на українському політичному полі, стане важливим інструментом змін в країні. Ми захистимо право народу на гідне і безпечне життя. А всі мої колеги і соратники, як на фронті, так і в системі МВС, можуть розраховувати на мою всебічну підтримку. Разом до перемоги!

Опубліковано Ильєю Кивою 8 липня 2017 р.

При цьому жодного офіційного підтвердження з боку Соцпартії щодо обрання нового керівника політсили наразі немає.

Нагадаємо, раніше Ілля Ківа радив жінкам народжувати дітей, а не займатися політикою.