Рада директорів "Газпрому" 24 вересня розгляне припинення участі в українському проекті "ЮжНДІДіпрогаз"

Рада директорів Газпрому 24 вересня 2013 р. розгляне питання про припинення участі в українському проектному інституті "ЮжНДІДіпрогаз", йдеться в повідомленні російського концерну. Також будуть розглядатися питання про придбання "Газпромом" частки у статутному капіталі ТОВ "Газпром міжрегіонгаз" і ТОВ "Газпром інвест Захід". Деталі в повідомленні не наводяться.

Згідно з річним звітом "ЮжНДІДіпрогаза" за 2012 р., частка "Газпрому" в ньому становить близько 40%.

"ЮжНДІДіпрогаз" - проектно-вишукувальний інститут, що здійснює повний комплекс робіт з проектування знову споруджуваних і реконструйованих об'єктів газової промисловості в області видобутку, зберігання, переробки, магістрального транспорту і розподілу природного газу та його компонентів в Росії, на Україні і в інших країнах СНД і далекого зарубіжжя.

ТОВ "Газпром міжрегіонгаз" - дочірнє товариство ВАТ "Газпром", що здійснює реалізацію природного газу на території РФ. "Газпром міжрегіонгаз" забезпечує газопостачання всіх категорій споживачів та здійснює облік споживання газу в 67 регіонах Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся