Соціальні інвестиції "Метінвесту" за I півріччя 2011 р. склали близько 400 млн грн

Середа 19 жовтня 2011 14:32

Соціальні інвестиції "Метінвесту" за I півріччя 2011 р. склали близько 400 млн грн, повідомила прес-служба компанії.
Також за за I півріччя 2011 р. українські підприємства "Метінвесту" заплатили 5,3 млрд грн податків і зборів, у тому числі ЄСВ (єдиний соціальний внесок) - 919,7 млн грн.
Сукупний обсяг витрат на персонал всіх підприємств групи в I півріччі 2011 г. виріс на 45% і перевищив показник у 3,6 млрд грн. Дане зростання пов'язане із загальним зростанням зарплат, а також приєднанням до ГК ММК ім. Ілліча і Комсомольського рудоуправління.
«Зростання соціальних інвестицій є вагомим показником позитивних змін у житті міст і регіонів присутності підприємств групи, зростання добробуту і соціальної захищеності людей», - зазначив гендиректор ТОВ «Метінвест Холдинг» Ігор Сирий.
«Метінвест» - вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, яка володіє підприємствами в Україні, Європі та США. 71,25% акцій Metinvest B. V. (Холдингова компанія «Метінвесту») володіє «Систем кепітал менеджмент» Ріната Ахметова, 23,75% - «Смарт-холдинг» Вадима Новінського, 5% - Clarendale Ltd Володимира Бойко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся