Соціал-демократи підтримають кандидатуру Юнкера на пост голови Єврокомісії

Неділя 22 червня 2014 11:07
Президент Франції Франсуа Олланд провів у Парижі неформальну зустріч з європейськими соціал-демократами, на якій вдалося в цілому досягти консенсусу щодо підтримки кандидатури Жан-Клода Юнкера на посаду голови Єврокомісії.

Президент Франції Франсуа Олланд провів у Парижі неформальну зустріч з європейськими соціал-демократами, на якій вдалося в цілому досягти консенсусу щодо підтримки кандидатури Жан-Клода Юнкера на посаду голови Єврокомісії, передає Euronews.

"Наші головні пріоритети - це економічне зростання і створення робочих місць. Ми повинні їх досягти, використовуючи при цьому можливості для маневру і гнучкість згідно з Пактом стабільності. Ми також зробимо Європу простіше, демократичнішою і, врешті-решт, прийдемо до контролю імміграції в тому вигляді, який відповідає нашим цінностям і принципам", - зазначив на зустрічі Олланд.

Кандидатура голови Єврокомісії в світлі необхідності проведення реформ викликає суперечності між державами-членами ЄС. Зокрема, не до кінця згоден з призначенням Юнкера італійський прем'єр Маттео Ренці, а у британців серйозні нарікання викликають прагнення до "федералізму" екс-прем'єра Люксембургу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся