ua en ru

Співробітники ГУБОЗ за хабарництво затримали керівника ВНЗ в Київській обл

18:14 27.07.2013 Сб
1 мин

Співробітники ГУБОЗ за вимагання неправомірної вигоди затримали керівника одного з вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Як стало відомо, чиновник вимагав та отримав від двох громадян України неправомірну вигоду у розмірі 40 і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів до навчального закладу, яким керував", - йдеться в повідомленні.

Затримання вимагача відбувалося в рамках відкритої кримінальної виробництва за ознаками ч. 4 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, раніше прес-служба Міндоходов повідомила, що співробітники Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС сьогодні при отриманні хабара затримали вищу посадову особу Національного університету Державної податкової служби (ДПС).

За даними офіційного сайту Нацуніверситета ДПС, вищою посадовою особою цього ВНЗ є його ректор Петро Мельник.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: