ua en ru

Стан здоров'я Кольченка погіршується, йому ставили діагноз "дефіцит ваги"

Стан здоров'я Кольченка погіршується, йому ставили діагноз "дефіцит ваги" Фото: Олександр Кольченко (facebook.com/petroporoshenko)

Хлопець 190 см зросту важить 62 кілограми

Стан здоров'я українського політичного в’язня Олександра Кольченка, утримуваного в російській в’язниці у Челябінській області, погіршується, він сильно схуд. Про це розповіла мама українця Лариса Кольченко, передає "Громадське радіо".

"Місяць тому я була на побаченні з Сашею у Копейську. Він дуже схуд. Хлопець 190 см зросту важить 62 кілограми. Він лежав у лікарні з діагнозом "дефіцит ваги". Його здоров’я почало погіршуватися", - розповіла вона.

Сьогодні Кольченко відзначає свій День народження.

"Це четвертий день народження у неволі. Перший свій день народження він провів у Лефортово, другий - у СІЗО в Ростові-на-Дону, третій і четвертий - у місті Копейськ Челябінської області. Це свято у нашій родині зі сльозами на очах", - зазначила мама Олександра.

Вона також розповіла, що привітала сина листівкою. За її словами, листи від кримських друзів до нього не доходять.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 26 листопада 2017 року стартувала міжнародна акція "Марне очікування", в рамках якої в міжнародних аеропортах активісти розгорнули плакати на підтримку політв'язня Олександра Кольченка.