SOCAR створила нове підприємство з випуску полімерів

Азербайджанська державна нафтогазова компанія SOCAR оголосила про створення в країні нового підприємства по виробництву полімерів.

Азербайджанська державна нафтогазова компанія SOCAR оголосила про створення в країні нового підприємства по виробництву полімерів. Про це повідомляє телеканал "1 news".

За словами віце-президента держкомпанії Сулеймана Гасимова, в рамках реалізації нового проекту створюється нова дочірня компанія SOCAR Polymer для ведення операцій в Сумгаїтському хімічному промисловому парку (SKSP). Планується, що вона стане потенційним учасником ринку капіталу Азейрбайджану.

SOCAR, яка володіє 100% акцій нової компанії, вже сплатила її статутний капітал на суму 51 млн манатів, що дозволило компанії почати замовлення технологічного устаткування, додав він.

SOCAR Polymer має намір вкласти 30% власних коштів в інвестиційну програму, а 70% планує залучити від банків і з ринку капіталу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся