Снігопад паралізував рух у Києві: Пробки досягли 10 балів

НовиниНадзвичайні події    24.12.2012 - 16:35
У Києві через снігопад ускладнено рух транспорту. Станом на 16:17 сервіс "Яндекс-пробки" оцінює пробки в столиці на 10 балів. Ресурс оцінює ситуацію на дорогах фразою - "пішки швидше". Весь центр Києва стоїть.

У Києві через снігопад ускладнено рух транспорту. Станом на 16:17 сервіс "Яндекс-пробки" оцінює пробки в столиці на 10 балів.

Ресурс оцінює ситуацію на дорогах фразою - "пішки швидше". Весь центр Києва стоїть.

Зафіксовано близько 15 ДТП, які тільки додають складнощів. ДТП в Україні за минулу добу призвели до загибелі семи осіб, постраждали 73 людини. Всього відбулося 51 ДТП. В цілому з початку року сталося 28 тис. 936 ДТП, в яких загинули 4 тис. 728 людини, постраждали 36 тис. 372 людини.

КП "Київавтодор" просить водіїв не паркувати свої машини в центрі міста під час інтенсивного очищення вулиць від снігу. Також водіїв закликають утриматися від поїздок без крайньої необхідності, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, для технологічної прибирання доріг задіяні всі наявні ресурси. Забезпечення організації дорожнього руху та безперебійної роботи дорожників сприятиме ДАІ міста.

Станом на 15:00 24 грудня в прибиранні територій столиці від снігу в десяти районах міста задіяно понад 7 тис. працівників комунальних служб, 563 одиниці техніки та використані 616,88 т піщано-соляної суміші.

Як повідомлялося, в найближчу добу атмосферні фронти зумовлять на заході України сніг, мокрий сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини. На решті території - гребінь антициклону, без істотних опадів.

Читайте також: В Києві з початку снігопадів вивезено 90 тис. т снігу

Нагадаємо, потепління в Україні по всій території очікується з 26 грудня. Вже з 24 грудня в західних областях, а 25 грудня у більшості регіонів, за винятком сходу і північного сходу, почнеться істотне підвищення температури, яка вночі буде близькою до нуля, а денні температури вже пройдуть через нульову позначку в позитивну сторону.

Нагадаємо, що під час попереднього снігопаду КМДА визначила ситуацію в столиці як "Надзвичайну ситуацію природного характеру", що дозволило відомству залучити на боротьбу зі снігопадом підрозділи Міністерства оборони (Міноборони), Міністерства надзвичайних ситуацій (МНС) і Міністерства внутрішніх справ (МВС). Був введений тимчасовий режим використання евакуаторів, а також обмежено рух по місту вантажного великогабаритного автотранспорту в денний час.

Також була введена заборона на паркування в центральній частині столиці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top