ua en ru

Словаччина продовжила прийом заявок на поставки газу в Україну

Словаччина вирішила продовжити прийом заявок на постачання газу в Україну через газопровід Вояны-Ужгород.

Словаччина вирішила продовжити прийом заявок на постачання газу в Україну через газопровід Вояны-Ужгород. Про це йдеться в повідомленні прес-служби словацької компанії-газового оператора Eustream.

"Виходячи з вимог клієнтів Eustream, вирішили продовжити терміни для SK-UA Open Season", - наголошується в повідомленні.
При цьому в повідомленні не вказується, на який термін продовжено прийом заявок.

Процес реєстрації розпочався 26 травня 2014 р. Раніше термін закінчення реєстрації був запланований на 23 червня 2014 р., а 4 липня 2014 р. був крайнім терміном для публікації результатів.

При цьому, згідно з документом Eustream, реалізація проекту складається з двох етапів: перший етап передбачає введення в експлуатацію певного технічного потенціалу по реверсу газу в Україну з 1 жовтня 2014 року, а другий етап - з 1 березня 2015 р.

Нагадаємо, Словаччина 26 травня розпочала прийом заявок на постачання газу в Україну через газопровід Вояны-Ужгород. "Словацький газовий оператор Eustream згідно з підписаним між Eustream і "Укртрансгазом" меморандумом про взаєморозуміння почав процедуру Open Season. Згідно з процедурою, в найближчі тижні від учасників ринку будуть прийматися заявки на поставку газу в Україну по газопроводу Вояны", - говорилося в повідомленні.

28 квітня "Укртрансгаз" і Eustream домовилися про реверс газу в Україну. Очікується, що він почнеться з осені.