ua ru

У Словаччині створили машину для боротьби з масовими заворушеннями

У Словаччині створили машину для боротьби з масовими заворушеннями Фото: у Словаччині створили машину для боротьби з масовими заворушеннями

У машині для придушення вуличних заворушень є отвори для стрільби

У Словаччині в компанії Bozena Security Systems створили машину Bozena Riot, призначену для придушення вуличних заворушень. Про це повідомляє видання Gizmodo.

Так, транспортний засіб складається з трьох частин - транспортера, щита вагою три тонни і причепи з водою. Щит, що загороджує водієві огляд, може підніматися, пропускаючи вперед поліцейських, і розширюватися, повністю блокуючи вулицю.

Як наголошується, в машині для придушення вуличних заворушень є отвори для стрілянини з травматичної зброї. Машина забезпечена декількома камерами спостереження, які дозволяють водієві бачити те, що відбувається попереду, а також двома водометами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в столиці Франції почалися заворушення після вбивства Чи Шайо поліцейськими в ході виїзду на справу про побутову сварку.

Згідно з інформацією, протестувальники розбили скло службової машини поліції і спробували підпалити авто. Після цього правоохоронці почали розганяти їх. В результаті сутички постраждали троє співробітників поліції. Трьох учасників акції затримали.