ua en ru

Слідчий комітет РФ порушив справу за фактом обстрілу своєї групи з території України

Слідчий комітет Росії порушив справу за фактом обстрілу своєї групи з території України.

Слідчий комітет Росії порушив справу за фактом обстрілу своєї групи з території України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби слідчого комітету Росії.

"25 липня 2014 року слідча група, до складу якої увійшли співробітники низки підрозділів СК Росії, проводила огляд місцевості на захід від хутора Примиусского Куйбишевського району Ростовської області в зв'язку з її обстрілом з території України 23 липня 2014 року. Під час проведення цієї слідчої дії група співробітників СК Росії, які були в одязі з відмінними знаками і написами, піддалася масованому мінометному обстрілу", - йдеться в повідомленні.

За даним фактом слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації по Південному федеральному округу порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.30, п.п. "а,б,е,ж" ч.2 ст. 105 КК РФ (замах на вбивство), ст. 317 КК РФ (посягання на життя співробітника правоохоронного органу).

В даний час встановлюються всі обставини події. Розслідування кримінальної справи триває.

Нагадаємо, за даними РНБО України, 25 липня терористи здійснили провокаційний обстріл з мінометів території Російської Федерації.