Нардеп Єремеєв помер у лікарні

Нардеп Єремеєв помер у лікарні
Фото: Ігор Єремєєв

Єремєєв отримав серйозну черепно-мозкову травму, впавши з коня

Народний депутат Ігор Єремеєв, який був головою депутатської групи "Воля народу", помер у лікарні на 48 році життя. Про це повідомило джерело РБК-Україна в оточенні нардепа, а також члени його депутатської групи.

Ігор Єремєєв 26 липня 2015 р. отримав серйозну черепно-мозкову травму, впавши з коня у Волинській області. Нардеп був госпіталізований в міську клінічну лікарню Луцька.

Варто відзначити, поки на офіційному сайті нардепа інформація про те, що нардеп помер, відсутня.

Єремєєв помер в європейській клініці, куди був направлений для проходження лікування та подальшої реабілітації. Повідомлялося, що його стан залишається стабільним, але важким.

Біографія

Ігор Єремєєв народився 3 квітня 1968 року в селі Острожець Млинівського району Рівненської області.

У 1985 році закінчив Острожецьку середню школу.

З 1985 року навчався в Українському інституті інженерів водного господарства, нині - Національний університет водного господарства (м. Рівне), який закінчив у 1992 році за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво" з присвоєнням кваліфікації спеціаліста "інженер-будівельник".

У 1992 році, об'єднавши групу товаришів по навчанню у вузі, створив у рідному селі приватне підприємство "Континіум", ставши його директором.

На виборах 1 березня 2002 року обраний народним депутатом України по Маневицькому виборчому округу №23, Волинська область (36,44% голосів).

Був членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Уповноваженим представником і керівником депутатської фракції Аграрної партії України.

На виборах 28 жовтня 2012 року обраний народним депутатом України по Маневицькому виборчому округу №23, Волинська область (48,50 % голосів).
У VII скликання ВРУ став співголовою депутатської групи "Суверенна європейська Україна".

Нардеп Єремеєв помер у лікарні

Фото: Ігор Єремєєв

Нардеп Єремеєв помер у лікарні

Фото: Ігор Єремєєв

У 2013 р. в рейтингу найбагатших українців стан Ігоря Єремєєва оцінювався в 151 млн дол. Депутат є співвласником групи компаній "Континіум", в активах якої одна з найбільших в Україні мереж АЗС WOG та Херсонський нафтопереробний завод.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся