СКМ передала "Портінвесту" акції "Морського індустріального комплексу" і "Авліти"

Середа 11 липня 2012 16:13

Компанія "Сістем кепітал менеджмент" (СКМ) передала акції АТ "Морський індустріальний комплекс" (МІК) та АТ "Стивідорна компанія "Авліта" галузевому портовому холдингу групи "Портінвест". Про це йдеться в повідомленні компанії.

Транзакції було здійснено в межах формування холдингу "Портінвест", який на 100% входить до групи СКМ. Основне завдання "Портінвесту" - стратегічне управління транспортними активами Групи, а також реалізація нових інвестиційних проектів.

До групи СКМ входять компанії "Метінвест" і ДТЕК, ПУМБ і "Ренесанс Капітал -", АСКА і Аска-Життя, телекомунікаційна група Vega, Медіа група "Україна" і видавничий холдинг "Сегодня Мультимедіа", ЕСТА Холдинг (нерухомість), "Український Рітейл" (роздрібна торгівля), UMG (видобуток глин), "Паралель" (оператор ринку нафтопродуктів), HarvEast (сільське господарство), "Український аптечний холдинг", машинобудівний холдинг "Гірничі машини", транспортний холдинг "Портинвест" та інші. Загальна сума податків і зборів СКМ в I кварталі виріс на 62,9% - до 6,8 млрд грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся