На склади ТЕС "Центренерго" до листопада планується поставити 1,32 млн тонн вугілля

На склади ТЕС "Центренерго" до листопада планується поставити 1,32 млн тонн вугілля
Фото: "Центренерго"

Всього до кінця опалювального сезону передбачається закупити 4 млн 421 тис. тонн вугілля

На склади теплоелектростанцій ПАТ "Центренерго" до початку опалювального сезону планується поставити 1 млн 320 тис. тонн вугілля. Про це йдеться в документі "Центренерго", яким має в своєму розпорядженні РБК-Україна.

Всього за період з серпня 2015 р. по квітень 2016 р. "Центренерго" планує поставити до 4 млн 421 тис. тонн вугілля на ТЕС. Зокрема Вуглегорську - 1 млн 715 тис. тонн, Зміївську - 1 млн 118 тис. тонн, Трипільську - 1 млн 588 тис. тонн. Таким чином, після 1 листопада на теплоелектростанції компанії буде поставлено 3 млн 101 тис. тонн вугілля.

При цьому, згідно з документом, передбачається закупити 1 млн 715 тис. тонн вугілля марки "Г" (або 38,8% загального обсягу) і 2 млн 706 тис. тонн вугілля марки "А" (61,2%).

На склади ТЕС "Центренерго" до листопада планується поставити 1,32 млн тонн вугілля

Фото - план поставок вугілля на ТЕС "Центренерго"

Нагадаємо, до складу компанії "Центренерго" входять три теплові електростанції - Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Сумарна проектна потужність станцій становить 7660 мВт, що дорівнює близько 14% від загальної потужності електростанцій України. За цим показником компанія посідає друге місце серед теплових енергогенеруючих компаній України.

Зазначимо, Зміївська ТЕС була зупинена через відсутність вугілля.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся