ru ua

Ситуація в Авдіївці: до ремонту ЛЕП та фільтрувальної станції можуть приступити завтра

Ситуація в Авдіївці: до ремонту ЛЕП та фільтрувальної станції можуть приступити завтра Фото: Павло Жебрівський розповів про ситуацію в Авдіївці

Ситуацію в Авдіївці з подачею електрики та води сьогодні вирішити не вдалося

Ситуацію в Авдіївці Донецької області з електро- та водопостачанням вже не вдасться вирішити сьогодні, сторони узгоджують проведення ремонтних робіт на лінії електропередачі та Донецькій фільтрувальній станції на завтра, 7 березня 2017 року. Про це у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

За словами Жебрівського, ремонтні роботи на ЛЕП та Донецькій фільтрувальній станції сьогодні так і не розпочалися, незважаючи на гарантії режиму тиші та дозвіл на роботи з обох сторін.

"З нашого боку ремонтні бригади, сапери, представники СЦКК і ОБСЄ були готові в будь-який момент вийти в район. Однак з боку ОРДО не було саперів і представників місії ОБСЄ. Сьогодні ремонтних робіт вже і не буде", - зазначив Жебрівський.

Він також повідомив, що на даний момент вирішується питання щодо режиму тиші на завтра і, відповідно, питання щодо відновлювальних робіт на 7 березня.

Ремонтні роботи на ЛЕП та ДФС біля #Авдіївки сьогодні так і не розпочались. Режим тиші і дозвіл на роботи по відновленню...

Опубліковано Павлом Жебрівським 6 березень 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що централізоване водопостачання в Авдіївці тимчасово припинено. У той же час відомо, що ремонтні бригади сьогодні, 6 березня, обстежили пошкодження мережі електропостачання міста.