Сирійські курди мають намір провести вибори в органи місцевого самоврядування

НовиниПолітика    29.07.2017 - 23:59
Фото: Сирійські демократичні сили (YouTube screenshot)
Фото: Сирійські демократичні сили (YouTube screenshot)

Курди проведуть вибори на контрольованій ними території Сирії

Адміністрація сирійського Курдистану планує провести вибори в органи місцевого самоврядування в січні 2018 року. Про це повідомляє DW.

Повідомляється, що в кінці літа пройдуть вибори в громадах, в листопаді уть будобирати своїх представників жителі великих адміністративних одиниць, зокрема міст та районів. А 19 січня 2018 відбудуться вибори у всьому регіоні сирійського Курдистану.

Курдські сили контролюють значні території на півночі Сирії, в тому числі і ті, що "Демократичні сили Сирії" (SDF) звільнили від терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД), і де більшість мешканців є арабами.

"Демократичні сили Сирії" (SDF) - це об'єднання арабських підрозділів і курдських "Загонів Народної самооборони" (YPG), яке користується підтримкою коаліції під керівництвом США. Зараз вони звільняють Ракку, яка була фактичною столицею ІД в Сирії.

У той же час в Анкарі стверджують, що YPG є сирійським підрозділом забороненої "Робочої партії Курдистану" (РПК).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підтримувані Сполученими Штатами Америки Сирійські демократичні сили звільнили половину Ракки від терористичного угруповання "Ісламська держава".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top