Сирійська опозиція вимагає від ЄС ввести санкції проти Росії

НовиниПолітика    08.10.2016 - 13:14
Фото: Бассма Кодмані
Фото: Бассма Кодмані
Уряд Німеччини підтвердив розгляд нових санкцій проти РФ через Сирію Сорос назвав військовим злочином бомбардування РФ в Алеппо

Зокрема за її військові злочини на території цієї країни

Представництво сирійської опозиції вимагає від Європейського Союзу ввести санкції проти Росії за її військові злочини на території Сирії. Про це заявила член Високого переговорного комітету Бассма Кодмані, передає Anadolu.

На її думку, Євросоюз повинен негайно ввести санкції проти російських компаній і чиновників, причетних до атак проти мирного населення і на інфраструктуру Сирії, а також санкційні заходи мають торкнутися тих, хто фінансово підтримує режим Асада.

За словами Кодмані, Росія використовує високотехнологічну зброю, включаючи протибункерні авіабомби, якими б'є по мирному населенню в сирійському Алеппо. Вона переконана, що, крім санкцій, потрібно створити національну зону, захищену від дій авіації.

Нагадаємо, раніше глава комітету Бундестагу ФРН із питань закордонних справ Норберт Реттген закликав ввести нові санкції щодо Росії за її військові злочини в Сирії.

Читайте в розділі

Бурбак задекларував 5 квартир, два будинки, компанії та земельні ділянки

ДНР/ЛНР перенесли "місцеві вибори" на невизначений термін

Петренко задекларував дві квартири, ділянки та понад 1 млн доларів на рахунку

On Top