Синоптики попереджають про сходження лавин у Карпатах на Різдво

Синоптики попереджають про сходження лавин у Карпатах на Різдво
Фото: сходження лавини (dsns.gov.ua)

Оголошено 3 рівень небезпеки сходження лавин

Протягом трьох днів, з 6 по 8 січня 2018 року, в Українських Карпатах існує загроза сходження снігових лавин. Про це повідомляє Гідрометцентр.

"6-8 січня на високогір’ї Закарпатської області зберігається, 7 січня на високогір’ї Івано-Франківської області оголошується значна сніголавинна небезпека (3 рівень)", - йдеться у повідомленні.

Відзначимо, що третій рівень небезпеки вважається високим. При такому рівні (найвищий п'ятий рівень), за європейською класифікацією, лавини можуть зійти на багатьох схилах навіть в умовах несильного впливу на снігові маси. На деяких схилах можуть зійти середні або великі спонтанні лавини. 

Синоптики попереджають про сходження лавин у Карпатах на Різдво

Нагадаємо, раніше повідомлення про значну лавинну небезпеку на високогір'ї Івано-Франківської та Закарпатської областей надходило 4 січня 20187 року. Загроза сходження лавин була пов’язана з інтенсивними снігопадами та різкими змінами температури.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся