У Сінгапурі будуть запобігати дорожнім аварям за допомогою штучного інтелекту

У Сінгапурі будуть запобігати дорожнім аварям за допомогою штучного інтелекту
Фото: штучний інтелект допоможе запобігати ДТП

Технологія допоможе визначити водіїв автобусів, які можуть стати потенційними винуватцями ДТП

Японська компанія NEC спільно з компанією з обслуговування громадського руху SMRT Corporation впровадили платформу з використанням штучного інтелекту для запобігання дорожніх пригод з громадським транспортом у Сінгапурі, сообщает видання Zdnet.

В пасажирських автобусах встановлені спеціальні датчики, які відстежують і аналізують поведінку водія за кермом. Індикатори в датчиках будуть загорятися, коли водій тривалий час буде перевищувати швидкість, різко прискорюватися або сповільнюватися, а також, якщо він буде різко міняти смуги руху.

Дані, отримані від кожного водія, потім надходять у центральну моніторингову систему і обробляються. В японській компанії обіцяють, що після аналізу інформації будуть визначати, чи може водій стати винуватцем ДТП в найближчі три місяці. У разі, коли у водія визначається підвищений ризик, його будуть відправляти на подальше навчання. При цьому передбачено також винагороду в розмірі 1 тис. сінгапурських доларів тим водіям, які не потрапили в аварію більше одного місяця.

Нагадаємо, поліція Дубая буде використовувати штучний інтелект для розкриття злочинів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся