ua en ru

Сили АТО за тиждень знищили понад 830 бойовиків і російських військових, - Міноборони

Сили АТО за тиждень знищили понад 830 бойовиків і російських військових, - Міноборони

Сили антитерористичної операції за період із 17 по 24 січня 2015 р. ліквідували понад 830 бойовиків і російських військових. Про це повідомили в управлінні преси та інформації Міністерства оборони України.

"За попередніми даними військової розвідки, втрати незаконних збройних формувань і підрозділів Збройних сил Російської Федерації, які їх підтримують у зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, протягом 17-24 січня 2015 р. склали більше 1230 осіб. З них безповоротні - більше 830 чоловік, санітарні - близько 405", - сказано в повідомленні.

При цьому втрати можуть бути більші, оскільки противник евакуює своїх поранених з поля бою, уточнили в Міноборони.

Найбільші втрати терористи і підрозділи російських військовослужбовців понесли під час бойових зіткнень у Донецьку, Горлівці, районі Бахмутської траси, районах населених пунктів Піски, Спартак, Станиця Луганська, на Маріупольському напрямку.

"Крім цього, військовослужбовці Збройних сил та інших військових формувань України протягом тижня знищили 23 танки противника, 22 реактивні системи залпового вогню, 67 бойових броньованих машин, 29 самохідних артилерійських установок, 28 одиниць автомобільного транспорту", - йдеться у зведенні.

Що стосується 24 січня, то, за попередніми даними Міноборони, втрати противника склали: особового складу - близько 200 осіб (з них: безповоротні - близько 110, санітарні - близько 90). А також 3 бойові броньовані машини, 8 реактивних систем залпового вогню, 7 одиниць автомобільної техніки.

Нагадаємо, вчора повідомлялося, що сили АТО за 17-22 січня ліквідували 600 бойовиків і російських військових.

Як заявив сьогодні Президент Петро Порошенко на засіданні РНБО, українські військовослужбовці "за два дні, що передували вчорашньому дню", знищили 600 терористів. Пізніше на сайті глави держави з'явилося повідомлення, в якому з посиланням на Міноборони повідомлялося про ліквідацію більше 700 бойовиків за останні дні.