ru ua

Сили АТО знищили 23 бойовиків і поранили їх лідера "Мотороллу" біля аеропорту Донецька, - прес-центр

Сили АТО знищили 23 бойовиків і поранили їх лідера "Мотороллу" біля аеропорту Донецька, - прес-центр Джерело фото:twitter.com/Necro Mancer
Сили антитерористичної операції (АТО) знищили 23 бойовиків і поранили їх лідера "Мотороллу" біля аеропорту Донецька.

Сили антитерористичної операції (АТО) знищили 23 бойовиків і поранили їх лідера "Мотороллу" біля аеропорту Донецька. Про це повідомив прес-центр АТО в Facebook.

"Двічі з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї терористи обстріляли позиції захисників донецького аеропорту. Для знищення вогневих точок бойовиків, які вели вогонь по наших позиціях, була застосована артилерія сил АТО. Вогнем нашої артилерії в районі Путилівської розв'язки було завдано поразки по угрупованню Спарта. За підтвердженою інформацією знищені 23 бандита, ще 27 отримали поранення, серед поранених - ватажок бойовиків Моторолла. Його авто знищено", - йдеться в повідомленні.

За інформацією джерел прес-центру, в ході нанесення головного удару використовувалося високоточна зброя, здатна ефективно ліквідувати певні цілі. Відзначається, що після знищення обстріл бойовиків в секторі припинилися, ніч пройшла спокійно.

Нагадаємо, за даними прес-центру, на Донбасі за добу загинули 6 бійців сил антитерористичної операції, 9 поранені.