ua en ru

Сили АТО звільнили від бойовиків населені пункти Металіст, Олександрівськ, Біле та Розкішне

Сили АТО в результаті проведення активних бойових дій звільнили від бойовиків населені пункти Металіст, Олександрівськ, Біле, Розкішне Луганської обл. та розблокували аеродром "Луганськ".

Сили АТО в результаті проведення активних бойових дій звільнили від бойовиків населені пункти Металіст, Олександрівськ, Біле, Розкішне Луганської обл. та розблокували аеродром "Луганськ". Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Також, як зазначається, у зв'язку з успішними наступальними діями сил АТО в районі Донецька, частина бойовиків намагається залишити місто.

"При цьому вони переодягаються у цивільний одяг та відбирають автомобілі громадян", - йдеться у повідомленні.

Також, згідно з інформацією Міноборони, станом на 7:00 14 липня обстановка у районі проведення антитерористичної операції залишається напруженою. Найбільш загострена ситуація у містах Донецьк, Луганськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Антрацит.

"У даних населених пунктах бойовики готують захоплені державні адміністративні будівлі для використання в якості опорних пунктів, у містах заблоковані центральні державні телевізійні та радіоканали, натомість транслюються російські телеканали, які не дають об'єктивної оцінки діям військовослужбовців АТО при звільненні міст Донецької області від терористів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, бойовики продовжують залякувати місцеве населення: "Зафіксовано випадки мародерства та захоплення власного і комерційного автотранспорту, що створює напруженість серед місцевих жителів".