Сили АТО знешкодили ДРГ бойовиків, 2 ліквідованих, 4 полонених

НовиниНадзвичайні події    25.06.2017 - 12:24
Фото: АТО на Донбасі (facebook.com/ato news)
Фото: АТО на Донбасі (facebook.com/ato news)

Серед загиблих і полонених є військовослужбовці-громадяни Росії

У районі проведення антитерористичної операції на Донбасі українські військовослужбовці знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків, унаслідок чого було ліквідовано двох терористів, ще чотирьох - узято в полон. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

"Унаслідок вжитих заходів чотирьох бойовиків було затримано, а ще двох: командира та одного з диверсантів, які чинили злісний опір бійцям сил АТО - ліквідовано. Загиблий командир групи був громадянином Російської Федерації, родом із міста Кірова", - йдеться в повідомленні.

За даними штабу, серед полонених було виявлено ще одного представника РФ із Алтайського краю.

"Під час затримання було вилучено зброю ПКМ - 2 одиниці, СВД - 2 одиниці, АК-74 - 2 одиниці РПГ- 26 - 1 одиниця", - доповіли у відомстві.

 

Важливо. В районі проведення АТО наші військові знешкодили ДРГ противника Військовослужбовцями Збройних Сил України, як...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 25 червня 2017 р.

Там також додали, що нині розпочато слідчі дії, а військовою прокуратурою сил АТО здійснюється процесуальне керівництво.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в зоні проведення АТО на Донбасі минулої доби, 24 червня 2017 року, загинуло двоє військовослужбовців Збройних Сил України, трьох військових поранено.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top