ru ua

Сили АТО артилерійським вогнем знищили підрозділ військ РФ в районі Миколаївки Донецької обл., - ІС

Сили антитерористичної операції артилерійським вогнем знищили підрозділ російських військ в районі Миколаївки Донецької області.

Сили антитерористичної операції артилерійським вогнем знищили підрозділ російських військ в районі Миколаївки Донецької області. Про це у своєму Facebook повідомив керівник групи "Інформаційний супротив" Дмитро Тимчук.

"11.11.2014 р. українська реактивна артилерія завдала превентивного удару по скупченню озброєнь і військової техніки російсько-терористичних військ поблизу н. п. Миколаївка (район Докучаєвська). В результаті удару було знищено одне з вогневих підрозділів зведеного реактивного дивізіону російських військ (постійне місце дислокації - Південний військовий округ РФ), польовий склад боєприпасів цього ж дивізіону, а також кілька одиниць автомобільної та спеціальної техніки", - написав Тимчук.

Він зазначив, що за результатами удару російське командування висунуло претензії місцевим терористам щодо нібито мала місце передачі інформації про позиції російських підрозділів українським військам.

Нагадаємо, вчора під Маріуполем в результаті мінометного обстрілу було поранено українського військовослужбовця.