Швейцарці на референдумі відмовились від підвищення пенсій

Швейцарці на референдумі відмовились від підвищення пенсій
Фото: пенсіонери Швейцарії

Жителі Швейцарії також підтримали розширення повноважень спецслужб

Жителі Швейцарії на референдумі підтримали розширення повноважень спецслужб, а також відмовились підвищувати пенсії на 10%. Про це передає ВВС.

Зазначено, що на референдумі у Швейцарії в неділю, 25 вересня, близько 65,5% виборців підтримали схвалення закону про розширення повноважень спецслужб.

Раніше Федеральне зібрання країни ухвалило такий закон, проте його не вводили в дію.

Згідно з новим законом, Федеральна розвідувальна служба й інші органи влади зможуть перехоплювати телефонні розмови за рішенням суду, читати повідомлення в інтернеті та встановлювати відоенагляд та прослуховування підозрюваних.

Влада країни вказує, що користуватиметься повноваженнями тільки щодо найнебезпечніших підозрюваних.

Також у неділю швейцарці відхилили пропозицію збільшити державні пенсії на 10%, яку підтримували ліві політики. Також виборці відмовились підтримати зменшення екологічного впливу економіки.

Нагадаємо, у державному бюджеті України на 2017 рік передбачається зростання соціальних стандартів трохи більше ніж на 10%. Зокрема закладено збільшення розміру мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся