Швейцарський банк UBS планує до кінця 2013 р. скоротити 3,5 тис. працівників для економії 1,8 млрд євро

НовиниЕкономіка    23.08.2011 - 09:12

Швейцарський банк UBS планує скоротити 3,5 тис. своїх працівників, що дозволить до кінця 2013 р. заощадити близько 2 млрд швейцарських франків (1,8 млрд євро). Відповідні заходи покликані компенсувати втрати кредитної організації від інвестицій у фондові ринки і зниження рентабельності на тлі зміцнення швейцарського франка. Відповідна інформація міститься в опублікованому сьогодні прес-релізі UBS. У ньому уточнюється, що близько 45% всіх скорочень припаде на сектор інвестиційного банкінгу.
У повідомленні компанії наголошується, що UBS продовжуватиме слідувати стратегії по скороченню витрат. Одночасно кредитна організація планує проводити програму інвестування в галузі з потенціалом зростання.
Відзначимо, що в липні 2011 р. повідомлялося, що UBS може звільнити 5 тис. співробітників. Як відзначили тоді обізнані джерела, на ці заходи компанія вимушена піти на тлі несприятливої обстановки на світових фондових ринках, зниження рентабельності при зміцненні швейцарського франка, великих витрат на розширення позицій UBS в Азіатському регіоні при високій фіксованій заробітній платі співробітників банку.
Швейцарський банк UBS був заснований понад ста років тому, проте в своєму нинішньому вигляді був сформований у 1998 р. після злиття Union Bank of Switzerland і Swiss Bank Corporation. В даний час це міжнародна компанія, що надає фінансові послуги приватним, корпоративним і інституційним клієнтам. Штаб-квартири банку розташовані в Базелі і Цюріху. Число співробітників банку перевищує 65 тис. людей, а його офіси розташовані в 50 країнах світу (хоча більшість представництв UBS знаходяться в Європі і Північній Америці). Акції банку торгуються на біржах Швейцарії, Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) і Токійській фондовій біржі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: UBS
On Top