У Швейцарії проходить референдум щодо енергетичної реформи

Неділя 21 травня 2017 11:44
У Швейцарії проходить референдум щодо енергетичної реформи
Фото: референдум

В Швейцарії вирішується питання відмови від атомних електростанцій

Сьогодні, 21 травня 2017 року, у Швейцарії проходить референдум щодо енергетичної реформи. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"У Швейцарії в неділю, 21 травня, проходить референдум щодо енергетичної реформи. 5,3 мільйона швейцарців, які мають право голосу, можуть взяти участь в голосуванні, на якому будуть вирішуватися питання відмови від будівництва нових атомних електростанцій, а також скорочення використання в країні таких традиційних джерел електроенергії, як газ і вугілля. Їх мають замінити на відновлювані джерела: сонячна, вітрова енергія, спалювання біомаси тощо. Для полегшення переходу на альтернативні джерела енергії з бюджету планують виділятися додаткові кошти", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що за нову енергетичну політику виступає більше швейцарців, ніж проти. Однак розрив невеликий. Противники реформи побоюються, що вона може поставити під загрозу енергопостачання і виявитися занадто дорогою.

Нагадаємо, раніше в Швейцарії провели випробування першого стратосферного літака на сонячних батареях.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся