ru ua

У Швейцарії один з університетів почав приймати платежі в Bitcoin

У Швейцарії один з університетів почав приймати платежі в Bitcoin Фото: Bitcoin

В університеті також досліджують технологію блокчейн

У Швейцарії Люцернський університет прикладних наук і мистецтв почав приймати платежі в криптовалюта Bitcoin. Про це повідомляє прес-служба університету.

"Клієнти Університету прикладних наук і мистецтв можуть оплачувати свої рахунки в криптовалюта Bitcoin", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, технологія блокчейн, яка полегшує транзакції по Bitcoin, знаходиться в центрі уваги дослідницьких проектів і програм безперервного і вищої освіти в університеті.

Так, Університет прикладних наук і мистецтв не займається безпосередньо Bitcoin, замість цього він уклав контракт з Bitcoin Suisse AG на угоди з кріптовалютним бізнесом від його імені за допомогою платіжної системи, яка нагадує портал електронного банкінгу.

Відзначається, що дозволяє Університету прикладних наук і мистецтв Люцерна приймати Bitcoin, фактично не володіючи їм. Платежі конвертуються в швейцарські франки один раз в тиждень або щодня, якщо досягається поріг в 10 тис. швейцарських франків. Bitcoin Suisse AG несе ризик будь-яких втрат обмінного курсу і коливань валютних курсів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що запущений новий проект Bitcoin Gold, розробники якого планують створити власну криптовалюта шляхом ФОРКОМ від блокчейна Bitcoin по аналогії з Bitcoin Cash.