ru ua

Штайнмаєр назвав корисними переговори з Путіним на саміті G-20

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що переговори з російським Президентом Володимиром Путіним по Україні на саміті G-20 в Австралії, можливо, були не даремні.

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що переговори з російським Президентом Володимиром Путіним по Україні на саміті G-20 в Австралії, можливо, були не даремні. Про це дипломат заявив в кулуарах зустрічі глав МЗС країн-членів Євросоюзу в Брюсселі в понеділок, 17 листопада, передає DW.

За словами Штайнмаєра, ЄС повинен працювати над стабілізацією політичної та економічної ситуації в Україні. Він підкреслив, що зараз необхідно виробити єдину європейську концепцію економічного зростання та внутрішніх реформ України, до якої, можливо, приєднаються інші країни. Штайнмайер визнав, що це непросте завдання в умовах напруженості на сході країни.

Глава німецького Мзс зазначив, що ситуація на сході України загострилася за останні півтора тижні. На його думку, на даний момент важливо не дати ситуації вийти з-під контролю і не допустити ескалації конфлікту. Завдання нинішніх переговорів у Брюсселі полягає в тому, щоб знайти передумови для спільного з Україною і Росією розв'язання кризи. У зв'язку з цим, за словами Штайнмаєра, в центрі уваги сьогоднішніх переговорів буде обговорення не нових санкцій проти РФ, а ситуації в цілому.

Нагадаємо, раніше Франк-Вальтер Штайнмайер виступив за проведення переговорів між ЄС і Євразійським союзом.