ua en ru

Штайнмаєр назвав дату нової зустрічі в "нормандському форматі"

Штайнмаєр назвав дату нової зустрічі в "нормандському форматі" Фото: Франк-Вальтер Штайнмаєр має намір "зруйнувати блокаду між Києвом і Москвою"

Наступні переговори відбудуться 11 травня в Берліні

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр повідомив, що наступна зустріч міністрів закордонних справ у "нормандському форматі" відбудеться 11 травня в Берліні. Про це він сказав виданню Welt am Sonntag.

"Я вважаю за необхідне наново вдатися до руйнування блокади між Києвом та Москвою", - заявив глава МЗС ФРН.

Зазначено, що під час зустрічі міністрів закордонних справ України, Росії, Німеччини та Франції зокрема обговорюватиметься питання підготовки до місцевих виборів на підконтрольних сепаратистам територіях Донбасу. Окрім того, планується обговорити пропозиції ОБСЄ щодо стабілізації режиму тиші в зоні конфлікту на сході України.


"Перемир'я знову стає крихкішим. Кількість порушень режиму тиші та кількість жертв зростають усе швидше", - констатував Штайнмаєр.

Нагадаємо, в зоні проведення АТО на Донбасі за минулу добу, 29 квітня 2016 року, в результаті бойових дій загинули двоє українських військовослужбовців, ще четверо отримали поранення.