ua ru

Шимків анонсував створення офісів реалізації та підтримки реформ

Шимків анонсував створення офісів реалізації та підтримки реформ Фото: заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків

Повідомляється, що функціонал проектного офісу Нацради реформ розділиться на 2 частини

Функціонал проектного офісу Національної ради реформ за три місяці розділиться на дві частини, відтак планується створення двох нових офісів - реалізації реформ та підтримки Нацради реформ. Про це 26 травня під час брифінгу повідомив заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, передає кореспондент РБК-Україна.

"Функціонал проектного офісу Національної ради реформ розділиться на 2 частини, відповідно буде створено 2 нові структури - це офіс реалізації реформ, що підпорядковується прем'єр-міністру України, і офіс підтримки Національної ради реформ", - заявив Шимків.


За його словами, головним завданням офісу реалізації реформ залишиться забезпечення сприяння та підтримки реформ міністрами.

"Офіс підтримки Національної ради - це розробка порядку денного Національної ради реформ, це підготовка засідань, квартальні звіти, моніторинг і діалог між різними учасниками засідань Національної ради реформ",- додав Шимків.

За його словами, у новій моделі Нацрада реформ зберігає свої функції, як майданчик пошуку консенсусу, обговорення та винесення на розгляд лідерів країни питання реформ, координації та моніторингу статусу розвитку.

Шимків також додав, що за попередньою домовленістю координувати роботу групи офісу реалізації реформ буде Іван Міклош та група стратегічних радників разом з віце-прем'єр-міністром Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Перехідний період у роботі Нацради реформ триватиме три місяці.

Нагадуємо, раніше Шимків заявив, що на наступному засіданні Нацради реформ обговорять питання енергоефективності.