Shell поки не буде відновлювати розвідку по сланцевому газу на Юзівському родовищі

П'ятниця 06 березня 2015 15:06

Компанія Shell в Україні не буде найближчим часом відновлювати операційну діяльність (пошуково-розвідувальні роботи по сланцевому газу) на ділянках Юзівського родовища в Харківській області. Про це кореспонденту РБК-Україна повідомила фахівець зі зв'язків з громадськістю компанії Шелл в Україні Валентина Гекова.

Причина - продовжують діяти форс-мажорні обставини, обумовлені Угодою про розподіл продукції, укладеною між Shell, ТОВ "Надра Юзівська" та державою Україна в січні 2013 року, через якы ці роботи були припинені у минулому році.

"Інші проекти - геофізичні дослідження, соціальні інвестиції, інститут нетрадиційного газу (гранти для молодих вчених), стажування студентів харківських вузів в компанії повністю збережені", - сказала Гекова.

Як повідомила прес-служба Харківської облдержадміністрації, 6 березня в ході зустрічі з головою Харківської облдержадміністрації Ігорем Райниным голова компанії Shell в Україні Грехем Тайлі повідомив, що компанія направила 200 тис. дол. на закупівлю медичного обладнання для центральних районних лікарень та фельдшерсько-акушерських пунктів Ізюмського та Барвінківського районів, де проводяться геофізичні дослідження.

Нагадаємо, глава української філії компанії Shell Грем Тайлі констатував зниження темпу розвідки Юзівського родовища газу (Харківська обл.) внаслідок проведення антитерористичної операції.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся