Шахтар - Динамо: онлайн-трансляція

НовиниСпорт    16.07.2016 - 21:55

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Динамо" розпочнеться на РБК-Україна в 20:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол". Футбольний сезон в Україні відкриється матчем за Суперкубок між двома грандами.

16 липня, 21:00
Одеса, "Чорноморець"
Шахтар - Динамо 1:1
Гол: Фред, 58 - Вида, 80

ФК Шахтер: Пятов - Срна, Ордец, Кривцов, Исмаили - Степаненко, Фред - Бернард, Марлос, Тайсон - Эдуардо
ФК Динамо: Шовковский - Морозюк, Драгович, Вида, Антунеш - Корзун, Сидорчук, Буяльский - Гонсалес, Громов - Мораес

Великий футбол повертається в Україну. У традиційному матчі-відкритті сезону за Суперкубок країни зійдуться чемпіон "Динамо" та володарі Кубка "Шахтаря". Для обох колективів гра має принципове значення. А значить, вболівальники зможуть подивитися на цікавий футбол.

У "Шахтаря" відбулися великі зміни. Пішов кращий в історії клубу тренер Луческу. Йому на зміну прийшов португальська спец Пауло Фонсека. Португалець сподівається, що йому вдасться в своєму першому матчі завоювати трофей. Для цього він змінює гру "Шахтаря". Якщо судити з контрольних матчів, "гірники" тепер будуть грати з великим упором на оборону.

"Динамо" також не залишилося без змін у тренерсокм штабі. В кінці минулого сезону команду покинув помічник Реброва Рауль Рианчо, який багато в чому поставив тактику київському клубу. Без досвідченого іспанця Реброву потрібно буде довести, що він цілком в змозі сам керувати великою і амбітної комнадой.

Головний тренер "Шахтаря" Пауло Фонсека:

"Потрібно розуміти, що в команді зараз дуже великі зміни. Весь цей час ми працювали над організацією оборони. Хочу відзначити, гравці дуже швидко вчаться і мають велике бажання на тренуваннях. араз повинні добре підготуватися до Суперкубку з Динамо. Всі мої думки про старт сезону в Україні

23:05

Мораес! 3-4. Суперкубок достается Динамо!

22:50

90 хв. Мораєс грубо зіграв у Ісмаїлі.

22:45
22:44

84 хв. Нем змінює в грі Марлоса.

22:39

80 хв. ГОЛ! ВИДУ! Пятов не зумів зіграти на виході і хорват головою відправив м'яч у порожні ворота.

22:39

79 хв. Добре бив Антунеш, але Кривцов в підкаті відбив м'яч.

22:36

76 хв. Замість Тайсона виходить Коваленко.

22:30

70 хв. Селезньов виходить замість Едуардо.

22:28

68 хв. Федорчук виходить замість Буяльського.

22:26

65 хв. Кияни намагаються тримати м'яч у себе і на чужій половині поля. Але поки моментів у них взагалі немає.

22:23
22:18

58 хв. ГОЛ! Марлос перехоплює невдалий пас від Шовковського, віддає на Фреда, а той, розібравшись із захисником, пробив повз голкіпера!

22:14

55 мин. Срна слишком эмоционально отреагировал на потерю мяча.

22:13

52 хв. П'ятов відбиває непоганий удар Гонсалеса здалеку.

22:13

50 хв. Кривцов грубо грає проти Мораеса.

22:13

46 хв. Хачеріді змінює в грі Драговича.

21:50

Перерва

21:46

44 хв. Шовковський! Впорався голкіпер спочатку з ударом Тайсона після прострілу, а потім з добиванням від Едуардо.

21:42

40 хв. Фред дуже невдало віддавав м'яч П'ятову і снаряд ледь не встиг перехопити Мораєс. Але того випередив голкіпер.

21:38

35 хв. Шовковський впорався з відмінним ударом Марлоса з центру штрафного майданчика, але Едуардо м'яч у ворота добив. Але зробив це хорват з поза грою.

21:31

29 хв. Знову гра заспокоїлася. М'яч довго не тримається ні в однієї з команд.

21:26

23 хв. Срна небезпечно, але неточно, пробив після подачі Бернарда з лівого флангу. А було дуже небезпечно.

21:22

19 хв. Мораєс дуже непогано ввійшов з м'ячем в штрафну Шахтаря, але його удар заблокував Степаненко.

21:17

14 хв. Дуже все спокійно на полі. Команди нікуди не поспішають.

21:09

7 хв. М'яч перейшов у володіння гравців Динамо. Але поки що матч проходить без моментів.

21:03

1 хв. Едуардо скористався помилкою Драговича, увійшов у штрафну і пробив повз воріт.