Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Шахтар - Байєр. Донеччани не змогли помститися німецькому клубу за прикру поразку в минулому турі.

5 листопада, 21:45
Донецьк, "Донбас-Арена"
Шахтар - Байєр 0:0

Шахтар: Пятов, Кучер, Шевчук, Ракицький, Хюбшман, Бернард, Фернандо, Дуглас Коста, Алекс Тейшейра, Срна, Феррейра
Байєр: Лено, Спахіч, Беніш, Эмер Топрак, Донаті, Рольфес, Л. Бендер, Сем, Кастро, Сон Хин Мін, Кісслінг

Кінець матчу.

90+2 хв. Заміна у Байєра: замість Сема вийшов Крузе.

90+2 хв. Кутовий з лівого флангу подали гірники, але і цей стандарт не став голом.

87 хв. Останні хвилини активні гості. Кілька кутових біля воріт Шахтаря, на щастя, не призвели до небезпеки.

84 хв. Кутовий заробили гості. Сем навісив на ближню штангу - Шевчук на місці.

81 хв. Адріано виграв верхову боротьбу і скинув м'яч на Ілсіньо, який міг пробивати по воротах, але дуже довго приймав рішення.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Подвійна заміна у Шахтаря: Адріано і Тайсон вийшли замість Феррейри і Кости.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів78 хв. Заміна у Байєра: замість Міна вийшов Хегелар.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Джан зніс Тейшейру, завадивши тому розігнати контратаку.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів74 хв. Жовта для Тейшери за стовідсоткову симуляцію в чужій штрафній.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів72 хв. Жовта картка для Феррейри за фол в центрі поля на Джані.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів70 хв. Заміна у Байєра: замість Кастро вийшов Джан.

68 хв. Кутовий з лівого флангу подали гірники, знову на ближню, знову без проблем для захисту Байєра.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів65 хв. Заміна у гірників: замість Бернарда вийшов Ілсіньо.

63 хв. Коста виконав штрафний, але влучив у стінку. Другий удар Кости прийшовся в захисника, від якого пішов на кутовий, який не приніс небезпеки.

Шахтар - Байєр: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів61 хв. Бернард міг вискочити сам на сам з Лено, але бразильця на підході до штрафного зупинив Беніш - жовта для захисника.

60 хв. Сон Мін завдавав удару, перебуваючи в п'ятнадцяти метрах від воріт Пятова, воротар в класному сейві відбив потужний постріл. Прокинувся Байєр.

58 хв. Сем подав кутовий з лівого флангу, знайшовши у штрафному Беніша, який в дотик пробив повз ворота. Дуже небезпечно.

54 хв. Кастро пробивав з метрів п'ятнадцяти - сильно вище поперечини.

50 хв. Дивно судить арбітр. Спершу суддя ігнорує фол на Феррейрі біля штрафної гостей, потім ставить штрафний за сумнівний фол на Сема біля володінь Пятова. Кастро пробив невдало.

48 хв. Ось і Байєр огризнувся. Контратака гостей завершилася ударом Беніша, який не влучив по воротах.

47 хв. Бернард заробив штрафний в метрах тридцяти від воріт гостей. Срна класно пробив у лівий нижній кут воріт Лено, але воротар фармацевтів зіграв чудово, відбивши удар.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 хв. Нічого не додав арбітр до першого тайму. Перерва.

44 хв. Коста пробивав з метрів тридцяти - слабо і точно в руки Лено.

41 хв. Що творить Бернард! Встигає відіграти і в захисті, і в нападі, методично знищуючи Бендера. Напрацював бразилець на гол, але поки гірникові не щастить.

39 хв. Непомітний останнім часом Феррейра на думку арбітра заліз в офсайд, якого не було.

35 хв. Коста подав кутовий з лівого флангу - неточно. Тиснуть гірники, тільки до гола поки справа не дійшла.

34 хв. Бернард увійшов у штрафну і потужно пробив в дальній від Лено кут воріт - кіпер впорався з ударом.

32 хв. Срна, перебуваючи на правому фланзі атаки, отримав м'яч від Ракицького і спробував навісити, м'яч зрізався з ноги і ледь не влетів у ліву дев'ятку, штанга врятувала гостей.

28 хв. Сем обікрав Шевчука біля штрафної Шахтаря і другим дотиком пробив - на щастя гірників повз ворота.

26 хв. Мін заробив штрафний в метрах сімнадцятьох від воріт Пятова. Кастро пробив у правий від П'ятова кут, але воротар Шахтаря зіграв надійно.

24 хв. Шевчук віддав геніальний пас на Тейшеру, знайшовши бразильця у штрафному. Алекс пробив, але влучив у захисника, який дальнім пасом запустив Сема і Міна в контратаку. Наступ міг би виявитися фатальним, якби не вчасний підкат Срни, який не дозволив Міну вийти на побачення з Пятовим.

19 хв. Бернард класно віддав у вільну зону на лівому фланзі, куди набігав Феррейра. Форвард вирішив йти обігрувати захисника, замість того, щоб віддати передачу і втратив м'яч.

16 хв. Черговий дальній пас Ракицького виявився неточним. Заспокоїлися гірники, а фармацевти поки нікуди не поспішають.

13 хв. Повинен був забивати Феррейра. Ракицький дальнім пасом знайшов Срну на правому фланзі атаки, Даріо класно навісив у штрафну, куди набігав форвард, удар якого зумів відбити Лено. Класний сейв від молодого кіпера.

10 хв. Тейшейра протягнув м'яч до чужого штрафного і віддав на Срну, який у своєму стилі накотив під удар набігаючому Феррейрі. Удар нападника був не дуже сильним, Лено зумів зафіксувати м'яч в руках, хай і з другої спроби.

7 хв. Бернард сфолив на Донаті біля своєї штрафної, проте стандарт у виконанні гостей був невдалим.

5 хв. Шахтар контролює м'яч на своїй половині поля, зрідка віддаючи неточні дальні передачі на Феррейру.

3 хв. Фернандо перехопив м'яч на лівому фланзі і міг вивести свою команду в небезпечну контратаку, але його пас на Бернарда був вкрай неточним.

1 хв. Добрий вечір, шановні читачі! Розпочався матч у Донецьку, удачі "Шахтарю"!

Перед четвертим туром ситуація в групу А, де грають "Шахтар" і "Байєр" така:

1. МЮ - 2 перемоги, 1 нічия - 7 очок
2. Байєр - 2 перемоги, 1 поразка - 6 очок
3. Шахтар - 1 перемога, 1 нічия, 1 поразка - 4 очки
4. Реал Сосьєдад - 3 поразки - 0 очок

Перемога над "Шахтарем" з рахунком 4:0 в третьому турі дозволила "Байєру" змістити підопічних Мірчі Луческу з другого місця в групі. Донецька команда повернеться на другу позицію, якщо візьме гору в повторній зустрічі.

"Шахтар" постарається перемогти німецький клуб на своєму полі вперше за більш ніж 30 років. Останній успіх датований першим колом Кубка УЄФА-1980/81, коли гірники в першому матчі здолали "Айнтрахт" з Франкфурта завдяки голу Михайла Соколовського - 1:0. У повторній зустрічі "Шахтар" був розгромлений - 0:3.

"Шахтар" приймав суперника з Німеччини в минулій Лізі чемпіонів. У першому матчі 1/8 фіналу донеччани розійшлися миром з дортмундською "Боруссією" (2:2), хоча двічі вели в рахунку завдяки голам Даріо Срни і Дугласа Кости. За сумою двох матчів "Шахтар" зазнав поразку - 2:5.

У п'яти домашніх матчах з німецькими командами "Шахтар" здобув дві перемоги при двох нічиїх і одній поразці.