Шахта ім.Засядька має намір інвестувати близько 130 млн дол. у розробку нафтогазових родовищ

НовиниЕкономіка    28.12.2010 - 15:51

Підприємство "Шахта імені Засядька" (м. Донецьк), одне з найбільших вуглевидобувних підприємств Україні, має намір інвестувати близько 130 млн дол. у розробку нафтогазових родовищ в країні. Про це повідомив заступник генерального директора з нових технологій та комплексного розвитку АП "Шахта ім.А.Ф.Засядько" Борис Бокий.

За його словами, в грудні 2010 р. уряд дозволив видати шахті ім.Засядька без аукціону ліцензії на користування надрами на 9 нафтогазоносних площ на 20 років для геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки з подальшим видобутком нафти і газу. Родовища знаходяться в Харківській, Луганській і Донецькій областях. У тому числі підприємство отримає спеціальні дозволи на Володарському, Сиротинська, Сербську, Золотаревського, Ямпільському та інші площі. Вартість ліцензій оцінюється в 1,3 млн дол.

Нагадаємо, Кабмін дозволив Мінприроди видати шахті ім.Засядька ліцензії на розробку нафтогазових родовищ без аукціону. Відповідне розпорядження Кабміну від 22 грудня 2010 р. № 2295-р оприлюднено на офіційному сайті уряду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top