Зараз потрібно всіма законними способами перезавантажити владу, - Тимошенко

Зараз потрібно всіма законними способами перезавантажити владу, - Тимошенко
Фото: Юлія Тимошенко (facebook.com/YuliaTymoshenko)

Задля цього, на її думку, має розпочатись широка координація між опозиційними, проєвропрейськими, демократичними силами разом з громадянським суспільством

Протизаконні дії, які чинить влада, не допускаючи в Україну делегацію українських парламентарів та Міхеїла Саакашвілі, є вироком чинній владі. Тому наразі стоїть завдання усіма законними засобами перезавантажити владу. Про це заявила лідер політичної партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, повідомляє прес-служба партії.

Розповідаючи про останні події на КПП "Шегині", де стоїть автобус з народними депутатами, журналістами та екс-президентом Грузії, Юлія Тимошенко розповіла, що польські прикордонники пропустили автобус з усіма пасажирами.

Але, коли автобус мав проходити український пост, вийшло багато озброєних людей, трасу було перегороджено машинами.

"До нас вийшов особисто генерал прикордонної служби, якого там взагалі не повинно бути, і сказав, що пункт переходу заміновано. Це було настільки абсурдно, що солдати в оточенні почали сміятись", – розповіла Тимошенко.

"І все це без сорому робить президент України! Він дає розпорядження припиняти рух потягів (у сусідній Польщі), робити неправдиві заяви про "мінування" КПП, стягувати великі сили Нацгвардії та прикордонників", обурюється лідер партії.

Юлія Тимошенко пояснила, що єдине, чого хочуть народні депутати від "Батьківщини" та інші опозиційні сили – це надати всі необхідні документи українським прикордонникам та отримати законну й вмотивовану відповідь.

"Хіба для цього потрібно "мінувати" КПП?", - говорить вона.

"За цими подіями стежать сотні журналістів з країн Євросоюзу, стежать європейські та інші демократичні уряди. Президент соромить Україну на весь світ!" – заявила Юлія Тимошенко.

"Ім’я президента України змінилось, а манери залишились такими ж. До людей ця влада ставиться, вибачте, як до власних холопів! І ми маємо довести до кінця справу двох попередніх Майданів! Не можна здаватись, довести до кінця цілі і вимоги двох Революцій, щоб всі жертви нашого народу не були марними. Ми маємо побудувати Україну для громадян!", - вважає Тимошенко.

Для цього, як наголосила лідер партії, треба всіма законними засобами прискорити "політичне небуття" чинної влади.

"Кожен її тиждень буде забирати в України шанси. Що швидше ця влада піде у політичне небуття, то швидше ми дамо стратегію трансформації країни та позбавимо її корупціонерів та інших злочинців", – упевнена Юлія Тимошенко.

Задля цього, на її думку, має розпочатись широка координація між опозиційними, проєвропрейськими, демократичними силами разом з громадянським суспільством.

"Якщо не проїдемо тут (КПП" Шегині "- ред.), То поїдемо далі і подивимося, де ще" замінований "межа", сказала Юлія Тимошенко, коментуючи подальші плани команди народних депутатів, які супроводжують Михайла Саакашвілі в його поверненні в Україну.

"Усе це – вирок нинішній владі", – резюмувала лідер "Батьківщини".

Раніше Юлія Тимошенко повідомила, що ініціює звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка щодо здійснення злочину – примусової зупинки потягу "Інтересіті" в Перемишлі (Республіка Польща) за наказом президента Петра Порошенка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся