Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії Фото: Севілья - Реал

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Севілья - Реал. "Севілья" ще не повернулася на свій колишній рівень, але за рахунок настрою і нашого Коноплянки спробує відібрати очки у грізного "Реала". Дивитися матч "Севілья" - "реал" можна на каналі "Футбол 2", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на нашому сайті о 21:00.

8 листопада, 21:30
Севілья, "Рамон Санчес Пісхуан"
Севілья - Реал, 3:2
Гол: Іммобіле, 36, Банега, 61, Льоренте, 75 - Рамос, 22, Родригес, 90+3

Севілья: Ріко, Андреоллі, Тремулінас, Маріано, Рамі, Нзонзі, Банега, Витоло, Коноплянка, Криховяк, Іммобіле
Реал: Касилья, Данило, Пепе, Рамос, Начо, Каземіро, Модріч, Кроос, Іско, Роналду, Бейл

Все!

90+3 хв. Гол! Родрігес забиває з лінії штрафної!

84 хв. Колодзейчук виходить замість Андреоллі.

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії78 хв. Хесе виходить замість Крооса.

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії75 хв. ГОЛ!!! Знову Севілья забиває! Після подачі справа Льоренте спокійно пробив головою!

74 хв. Каземіро пробив після подачі кутового, але ріко бере цей удар!

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії70 хв. Іммобіле поміняв Льоренте.

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії64 хв. Родрігес змінює Іско

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії61 хв. ГОЛ! Коноплянка з м'ячем увійшов у штрафну і віддав під удар Банеге!

53 хв. Поки що рівно грають суперника. А наш Коноплянка вже двічі бив здалеку - обидва рази неточно.

Другий тайм

Перерва

40 хв. Як так, Чіро?! Простріл зліва і Іммобіле б'є з забійної позиції, але не влучає по воротах!

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії38 хв. А за зняту футболку показують картки. Знав про це Іммобіле?

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії36 хв. ГОЛ! Після подачі кутового від Коноплянки м'яч долетів до Чіро Іммобіле, який з гострого кута пробив!

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії31 хв. При падінні Рамос отримав травму. Замість нього виходить Варан.

28 хв. А ось і момент Севільї. Після подачі з флангу Іммобіле міг відправляти м'яч у ворота, але його трохи випередив Пепе.

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії22 хв. Хо-хо! РАМОС! Ударом через себе Серхіо вражає ворота суперника після подачі кутового!

18 хв. Складно дається гра Севільї. Реал дуже тисне.

11 хв. Начо пробив з лінії штрафної в штангу!

9 хв. Коноплянка вперше показав техніку, обігравши двох оппонентів, але випустив м'яч за лінію воріт.

Севілья - Реал: Онлайн-трансляція матчу чемпіонату Іспанії5 хв. Начо фолить на чужій половині поля.

3 хв. На правах лідера чемпіонату Реал активніше починає матч.

Стартував матч

¡El Real Madrid ya aterrizó en Sevilla! ✈⚽Real Madrid just landed in Sevilla. ✈⚽ #RMLiga #HalaMadrid

Posted by Real Madrid C.F. on 8 ноября 2015 г.

Почавши сезон просто жахливо, "Севілья" поставила себе в дуже незручній положення. Щоб команда змогла в наступному сезоні грати у єврокубках, їй потрібно видобувати і здобувати очки. Але з такою грою, яку зараз показують андалузці, це зробити вкрай складно.

Тим не менш, на гру з "Реалом" у Севільї можна дивитися з оптимізмом. Незважаючи на форму, тут стала "Барселона". А це означає, що на бої з лідерами, "Севілья" налаштовується, як божевільна. Так що, огріхи в ігровому плані севільці підстрахують бойовим настроєм.

У "Реала" частина основи взагалі не зможе зіграти. Зламався лідер оборони Марсело. Тимчасово не грає Бензема, який вирішує свої питання з поліцією. Теоретично зможуть зіграти Родрігес і Бейл, але наскільки Бенітес довірить грати в основі тим, хто тільки восстноавился від травми, невідомо.

Головний тренер "Севільї" Унаї Емері:

"Для мене цей матч - виклик, мотивація. Особливо після поразки на "Санчес Пісхуане". У неділю, я впевнений, що вболівальники побачать кращу "Севілью". Севільістас підуть на матч з особливим бажанням".

Головний тренер "Реала" Рафаель Бенітес:

"У "Севільї" відмінний тренер, відмінні вболівальники і команда, що вони вже не раз демонстрували. Це талановита, досвідчена команда з хорошими фізичними даними. "Севілья" - досить повноцінна команда, яка повинна повернутися на правильний шлях останніх років, однак сподіваюся, що не в матчі проти "Реала". Це буде складна зустріч, тому що суперник - команда високого класу".