Північна Корея примусово відправляє своїх жителів в Росію

Північна Корея примусово відправляє своїх жителів в Росію
Фото: лідер КНДР Кім Чен Ин

КНДР відправила 50 тис. осіб на заробітки у Китай і Росію

Північна Корея примусово відправляє своїх жителів за кордон, зокрема в Росію. Про це заявив спеціальний доповідач ООН з дотримання прав людини в Північній Кореї Марзукі Дарусман, передає Associated Press.

Згідно з доповіддю, КНДР відправила 50 тис. осіб на заробітки у Китай і Росію. Робітників також доставляють в Нігерії, Алжиру, а також деякі європейські країни (зокрема, в Польщі).

У цих країнах північнокорейські громадяни зайняті у видобувній галузі, текстильній промисловості, на лісозаготівлях і в будівництві.

За даними Дарусмана, приїжджі робітники з КНДР отримують 120-150 дол. в місяць. В той же час набагато більші суми за кожну людину роботодавці платять північнокорейській владі, яка відправляє робітників.

Дарусман розповів, що північнокорейців змушують працювати по 20 годин на день і дають тільки один-два вихідних на місяць. У разі якщо робітники не виконують місячні норми, вони зовсім не отримують зарплату.

За даними доповідача ООН, робітники не отримують необхідного харчування, їх безпека не забезпечена. Вони знаходяться під постійним наглядом північнокорейських спецслужб.

Відправка робітників за кордон дозволяє владі КНДР обходити міжнародні санкції, за яких вони позбавлені доступу до іноземної валюти, випливає з доповіді. Згідно з даними ООН, фактично підневільна праця північнокорейських робітників приносить КНДР від 1,2 млрд дол. до 2,3 млрд дол. у рік.

Нагадаємо, США вважають, що КНДР здатна завдати по ним ядерний удар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся