Сергія Арбузова обрали головою наглядової ради Фонду майбутнього України

Четвер 03 жовтня 2013 17:09

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов був обраний головою Наглядової ради Фонду майбутнього України. За його кандидатуру одноголосно проголосували всі учасники засідання Наглядової ради, яке відбулося 3 жовтня напередодні другої Міжнародної експертної сесії "Як зробити інтелект ресурсом розвитку України?".

Як зазначив Арбузов, розвиток інтелектуального потенціалу є однією з найбільш важливих завдань соціально-економічного розвитку нашої країни.

"І робота Фонду Майбутнього України націлена на пошук шляхів її рішення", - додав він


Перший віце-прем'єр також висловив готовність до конструктивного діалогу та акцентував увагу на необхідності об'єднання зусиль усіх учасників цього стратегічного для України проекту. "Переконаний, що результатом нашої спільної роботи стануть проривні інновації у всіх сферах суспільного життя, які будуть сприяти зміцненню глобальної конкурентоспроможності України", - підкреслив Сергій Арбузов.

До складу Спостережної ради Фонду увійшли також виконавчий директор і голова правління SigmaBleyzer Майкл Блейзер, віце-президент НАН України, директор Інституту економіки і прогнозування НАН України Валерій Геєць, генеральний директор ДП "Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал" Наталія Заболотна, директор Educore B.V. Ханк Кьюн, видавець інтелектуального журналу Rigas Laikes Арніс Ритупс, голова Українського міжнародного комітету з питань науки і культури НАН України, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України Ярослав Яцків.

На засіданні Наглядової ради учасники розглянули низку організаційних питань, зокрема, затвердили документи, які стосуються національного грантового конкурсу "Інтелектуальний капітал України", конкурсної комісії та її складу.

Нагадаємо, що Фонд майбутнього України був створений для підтримки та реалізації програм, наукових та дослідницьких проектів у сферах інтелектуальної політики, досліджень і проектів майбутнього, футурології, молодіжної політики, розвитку міст і систем розселення інноваційної освіти, розвитку комунікаційних та інформаційних технологій.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся